Domki Holenderskie Jacek 150m do plaży Chłapowo - Władysławowo
Władysławowo leży na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką, u nasady Mierzei Helskiej. Władysławowo sąsiaduje z takimi miejscowościami jak Puck, Chałupy i Chłapowo. W miasteczku znajduje się port morski, który położony jest nad otwartym morzem. Cześć portu stanowi falochron, który pełni także funkcję mola turystycznego. Oprócz licznych atrakcji, Władysławowo posiada dobrze rozbudowaną bazę noclegową - pokoje, domki, apartamenty. Sprawdź wolne miejsca nad morzem, zaplanuj wczasy.
Domki Holenderskie Jacek 150m do plaży Chłapowodomki letniskowe i całoroczne
Władysławowo
Liczba pokoi
4
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
Władysławowo
Liczba pokoi
4
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
Obiekt Domki Holenderskie Jacek, 150m do plaży, Chłapowo położony jest we Władysławowie i oferuje zakwaterowanie w domkach z balkonem, kuchnią i bezpłatnym WiFi. W wolnej chwili warto zrelaksować się na tarasie. Na miejscu dostępny jest ogród.
W naszej ofercie m.in.: Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, prywatny parking, ogród, plac zabaw dla dzieci, lokalizacja przy samej plaży, WiFi, taras, parking na miejscu, bezpłatne WiFi, dostęp do Internetu, pokoje dla niepalących, piesze wycieczki, parking, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, całkowity zakaz palenia, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, taras słoneczny, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, pokoje rodzinne, bezpłatny parking, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, sprzęt do grillowania, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zwierzęta domowe są akceptowane.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 10:30.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Domki Holenderskie Jacek, 150m do plaży, Chłapowo o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 5 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 30 mkw).


Lunapark, szlaki turystyczne i port morski - odpocznij we Władysławowie!